KIM JESTEŚMY

Jesteśmy największym operatorem przestrzeni parkingowej w Europie Środkowej.
Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań kompleksowych, gwarantujących maksymalną efektywność.
Obsługujemy Strefy Płatnego Parkowania oraz parkingi przy centrach handlowych, szpitalach, czy instytucjach użyteczności publicznej.
Nieustannie wdrażamy najnowsze rozwiązania służące kierowcom oraz właścicielom dużych i małych powierzchni parkingowych.

 

Diament dla City Parking Group S.A.

City Parking Group S.A. zostało laureatem Diamentów Forbesa 2014. Nasza firma znalazła się na trzecim miejscu wśród przedsiębiorstw, które uzyskały roczny wzrost wartości od 5 do 50 milionów złotych na terenie województwa kujawsko – pomorskiego.

W zestawieniu Diamentów znalazły się te przedsiębiorstwa, których przeciętny roczny wzrost wartości wynosi co najmniej 15 procent. Premiowane są wyniki finansowe odnotowane w ostatnim badanym okresie. Przeciętny wzrost został zmierzony za pomocą średniej ważonej, w której wzrost osiągnięty przez przedsiębiorstwo w latach 2011–2012 ma dwa razy większe znaczenie niż odnotowany uprzednio, w latach 2010–2011.

 

Gazele Biznesu 2013

27.01.2013 na uroczystej Gali w Toruniu, City Parking Group S.A. otrzymało tytuł Gazeli Biznesu 2013 r.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

 

W 2010 roku spółka została uhonorowana tytułem „Dobra Firma 2010”

Celem programu "Liderzy Społecznej Odpowiedzialności-Dobra Firma" jest rozpowszechnianie i zwrócenie uwagi na rolę społecznej odpowiedzialności biznesu wśród polskich przedsiębiorców, tzn. takiego, który w swojej działalności uwzględnia także interesy lokalnej społeczności, wspiera grupy zagrożone wykluczeniem społecznym, wyróżnia się jako Partner Biznesowy czy Pracodawca lub podejmuje inne, wartościowe działania z punktu widzenia społecznego.

Uzyskanie tytułu LIDERA SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI pozwala potwierdzić status Przedsiębiorstwa jako firmy solidnej zarówno wobec swoich klientów, partnerów biznesowych, pracowników jak i otoczenia, z którą warto się związać i współpracować” Program realizowany jest pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

 

City Parking Group „Odkryciem Roku 2009”

21.12.2009 roku City Parking Group Sp. z o.o. (dawniej COOL AR Sp z o.o.) otrzymał godło ODKRY-CIE ROKU w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2009 w kategori: "Organizacja i obsługa Stref Płatnego Parkowania". Konkurs Organizowany jest corocznie przy współudziale wydawnictwa "Rzeczpospolitej".