CityParkApp to prosty w obsłudze system umożliwiający dokonywanie płatności za parkowanie w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki naszej aplikacji zapłata za parkowanie zajmie Ci tylko kilkanaście sekund. Aplikację CityParkApp możesz pobrać bezpłatnie z Google Play, App Store lub Windows Phone Store.
 
  • Nie musisz mieć przy sobie monet.
  • Nie musisz wracać do samochodu aby przedłużyć parkowanie.
  • Nie przepłacasz – z aplikacją zapłacisz dokładnie tyle, ile trwało parkowanie. Możesz również zapłacić za wybrany przez siebie czas parkowania lub kwotę.
  • Nie martwisz się o bilety parkingowe - wystarczy, że raz umieścisz identyfikator usługi na szybie samochodu, a nasz kontroler będzie wiedział, że korzystasz z CityParkApp.
 
Podczas Rejestracji konta podłącz w aplikacji kartę płatniczą, która będzie źródłem środków do opłacania parkowania. Dzięki współpracy z MasterCard Mobile płatność za parkowanie za pomocą CityParkApp jest możliwa bez konieczności zasilania dodatkowego konta „portmonetki”.
Jeśli masz już konto w MasterCard Mobile, uruchomienie płacenia za parking będzie jeszcze łatwiejsze!
 
Aby kontroler wiedział, że korzystasz z aplikacji CityParkAPP, stworzyliśmy dla Ciebie specjalny identyfikator, który należy umieścić za przednią szybą samochodu. Odbierz go bezpłatnie w biurze płatnego parkowania, w mieście obsługiwanym przez City Parking Group.
 
Zobacz, jakie to proste!
  • Pobierz aplikację.
  • Zarejestruj kartę płatniczą w aplikacji lub systemie MasterCard Mobile.
  • Naklej identyfikator na przednią szybę.
  • Zarejestruj swój pojazd w aplikacji.
Jesteś gotowy do korzystania z aplikacji CityParkApp!
 
Płać za rzeczywisty czas parkowania - samodzielnie wystartuj i zakończ parkowanie w dowolnym momencie.
Kupuj bilety czasowe - jeśli jesteś przywiązany do tradycyjnego sposobu płatności za parkowanie, oferujemy Ci bilety czasowe. Dzięki nim z góry określisz czas postoju i zapłacisz za parkowanie w wybranej przez Ciebie strefie.
Płać określoną kwotę - wybierz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na parkowanie. Na jej podstawie system wyliczy dla Ciebie całkowity możliwy czas postoju Twojego pojazdu.
 
Kontroluj wydatki - za pomocą konta WWW masz kontrolę nad wydatkami za parkowanie. Korzystaj z wygodnego systemu filtrowania płatności, przeglądaj i drukuj historię opłat.