OFERTA

BEZPIECZNY PARKING

Stanowi miejsce postojowe, na którym wszystko jest pod kontrolą, dokumentowana jest każda obecność, a dzięki monitoringowi, kierowcy mają pewność, że ich pojazdy są absolutnie bezpieczne. Kierowcy mogą odnieść wrażenie, że wszystko działa tu sprawniej, szybciej i bezobsługowo, ponieważ...są zupełnie sami. Cała obsługa i nadzór obiektu mają charakter zdalny, są w dużej części automatyczne i bezobsługowe.


ON STREET PARKING

SPP to dziś więcej niż konieczność. Znaczenie ma obecnie każdy aspekt jej funkcjonowania. Już dawno problem: czy tworzyć SPP, zamienił się w pytanie: jak taką strefę zaprojektować? Odpowiedź zawsze jest tylko jedna: Strefa Płatnego Parkowania musi być ściśle dopasowana do specyfiki miasta i sprawnie administrowana oraz serwisowana. To przecież najlepszy instrument określający funkcjonowanie całej aglomeracji, a w szczególności uspokajający i racjonalizujący ruch.


OFF STREET PARKING

Wielkość niektórych obiektów i generowany przez nie ruch samochodowy wymaga szczególnych rozwiązań dotyczących pakowania. Zwłaszcza, że przestrzeń dla samochodów pozostająca w ich dyspozycji wymaga często zastosowania odpowiedniej formy reglamentacji.


Intelligent Parking System

Idea IPS jest prosta: miasto to inteligentny organizm urbanistyczny, potrafiący sam wskazać kierowcy wolne miejsce parkingowe dzięki działającej w realu i przestrzeni wirtualnej wyszukiwarce. Taką właśnie wyszukiwarką jest IPS. Składa się na niego szereg elementów.