OFERTA

BEZPIECZNY PARKING

Bezpieczny Parking to miejsce, gdzie wszystko jest pod kontrolą, dokumentowana jest każda obecność, a kierowcy mają pewność, że ich pojazdy są absolutnie bezpieczne oraz odnoszą wrażenie, że wszystko działa  tu sprawniej i szybciej, ponieważ na tym parkingu ...są zupełnie sami. Cała obsługa i nadzór obiektu mają charakter zdalny.


ON STREET PARKING

Strefa Płatnego Parkowania to dziś więcej niż konieczność. Znaczenie ma obecnie każdy aspekt jej funkcjonowania. Już dawno problem: czy tworzyć SPP, zamienił się w pytanie: jaką strefę tworzyć? Odpowiedź zawsze jest tylko jedna: SPP musi być ściśle dopasowana do specyfiki miasta. To przecież najlepszy instrument określający funkcjonowanie całej aglomeracji, a w szczególności uspokajający i racjonalizujący ruch.


OFF STREET PARKING

Wielkość niektórych obiektów i generowany przez nie ruch samochodowy wymaga szczególnych rozwiązań dotyczących pakowania. Zwłaszcza, że przestrzeń dla samochodów pozostająca w ich dyspozycji wymaga często zastosowania odpowiedniej formy reglamentacji.


Intelligent Parking System

Idea IPS jest prosta: miasto to inteligentny organizm urbanistyczny, potrafiący sam wskazać kierowcy wolne miejsce parkingowe dzięki działającej w realu i przestrzeni wirtualnej wyszukiwarce. Taką właśnie wyszukiwarką jest IPS. Składa się na niego szereg elementów.