AKTUALNOŚCI

City Parking Group S.A., lider wśród operatorów parkingów w Europie Centralnej ma nowego inwestora
22.08.2017

City Parking Group S.A., lider wśród operatorów parkingów w Europie Centralnej ma nowego inwestora – fundusz infrastrukturalny zarządzany przez Lords LB Asset Management

 

Energy and Infrastructure SME Fund zarządzany przez Lords LB Asset Management, z siedzibą w Wilnie na Litwie, inwestujący w sektory energii i infrastruktury w krajach bałtyckich i w Polsce, nabył 100% akcji spółki City Parking Group S.A., głównego operatora branży parkingowej, w Europie Centralnej i Wschodniej. City Parking Group, dostarczając usługi w ponad 90 lokalizacjach w Polsce, Republice Czeskiej oraz na Słowacji, obsługuje ponad 165 tysięcy miejsc parkingowych, w sektorach on-street i off-street.

 


Strefy Sezonowe!
12.07.2017

W 2009 roku City Parking Group S.A. stanęło do przetargu na obsługę sezonowej strefy płatnego parkowania w Świnoujściu. Wygrany przetarg był niewątpliwym sukcesem dla spółki, jednak nikt z Zarządu nie przypuszczał, że to dopiero początek ekspansji miejscowości nadmorskich. W ślad za włodarzami Świnoujścia w 2011r. zaufali nam zarządcy dróg z Krynicy Morskiej oraz z Rowów (gmina Ustka), gdzie mogliśmy kompleksowo zadbać o Strefę Płatnego Parkowania w sezonie wakacyjnym. 


"ZA BRAMKĄ" - Najtańszy zadaszony PARKING w Centrum Poznania!
04.07.2017

W samym centrum Poznania przy ul. Za Bramką powstał nowoczesny podziemny parking. Tuż przy Urzędzie Miejskim i Starym Rynku kierowcy będą mogli zostawić swoje auto w bardzo atrakcyjnej cenie. Raz dziennie do 30 minut można skorzystać z parkingu za darmo - jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wstąpić na chwilę do Urzędu Miejskiego lub odebrać kogoś nieopodal Starego Rynku. Jest również dobra informacja dla użytkowników rowerów, którzy mogą korzystać z parkingu gratis, bez pobierania karty parkingowej. 


O przyjaznych, inteligentnych rozwiązaniach dla Stref Płatnego Parkowania czyli o ofercie City Parking Group S.A.
27.06.2017

Przybywa Stref Płatnego Parkowania, przybywa także pytań, jak sprawnie je zorganizować i nimi zarządzać. Tej właśnie tematyce poświęcone są organizowane w Grudziądzu przez Zarząd Dróg Miejskich i Prezydenta Miasta Grudziądza konferencje z cyklu „Problemy w Strefach Płatnego Parkowania”. Firmą, której działalność pozwala udzielić odpowiedzi na wiele pytań jest City Parking Group S.A